Porto Alto Resort
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kiderclub | Airconditioning |
Dit comfortabele Porto Alto Resort Ipojuca is gelegen binnen 15 minuten rjden vanaf Gaipio Sugar Cane Mill en op 2 km van de Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa. In dit hotel treft u een privé strandgedeelte en een restaurant.
Het hotel geniet een eersteklas ligging binnen 10 minuten rjden vanaf het Muro Alto.
Porto Alto Resort biedt de gasten een balkon en een eetgedeelte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De meeste kamers in het pand in Ipojuca beschikken over een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
Restaurante Muro Alto ligt binnen minder dan 1 km ervandaan en serveert Braziliaanse keuken.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes51 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Aquapark
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Guararapes van Porto Alto Resort?
Er is een 55 km afstand tussen Guararapes en Porto Alto Resort. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Porto Alto Resort?
Porto Alto Resort biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Porto Alto Resort uitchecken?
Klanten van Porto Alto Resort moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in dit hotel in Ipojuca?
Ja, in sommige kamers is een werktafel beschikbaar in dit hotel in Ipojuca. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit hotel in Ipojuca?
De gasten kunnen in dit hotel in Ipojuca met hun huisdieren verblijven.